User One (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: User
ca: Usuari

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Apply
ca: Aplica

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ca: Un usuari es considera connectat per aquest temps des de que va veure per darrer cop una pàgina.

en: About
ca: Detalls

en: Who's online
ca: Qui està connectat

en: Master
ca: Mestre

en: There are currently @total users online.
ca: Actualment hi ha @total usuaris en línia.

en: There are currently 0 users online.
ca: Actualment no hi ha cap usuari connectat.

en: A list of users that are currently logged in.
ca: Una llista d'usuaris que tenen actualment una sessió oberta.
