User One (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
cs: Uživatel se považuje za online po tuto dobu od posledního zobrazení stránky.

en: About
cs: Popis

en: Who's online
cs: Kdo je online

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: There are currently @total users online.
cs: Počet právě přihlášených uživatelů: @total
