User One (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Reset
is: Tómstilla

en: User
is: Brúkari

en: Last access
is: Seinasta atgongd

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
is: Ein brúkarin verður mettur at vera á heimasíðuni so mikið leingi eftir at hann seinast vitjaði eina síðu.

en: About
is: Um

en: Who's online
is: Hvør vitjar nú
