User One (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा

en: Who's online
ne: को अनलाईन छ ?
