User Points (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Log
af: Logboek

en: Quantity
af: Aantal

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Revisions
af: Weergawes

en: Log message
af: Logboodskap

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
