User Points (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Log
pl: Dziennik

en: Quantity
pl: Ilość

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Points
pl: Punkty

en: Revisions
pl: Wersje

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: @date by @username
pl: @date przez @username
