User Points (2.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Log
eu: Log-a

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Points
eu: Puntuak

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Log message
eu: Log mezua

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Userpoints
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: User points
eu: Erabiltzailearen puntuak
