User Points (2.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Log
ru: Журнал

en: Quantity
ru: Количество

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Points
ru: Баллы

en: Revisions
ru: Редакции

en: Log message
ru: Сообщение в системный журнал

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Revert
ru: Вернуть

en: Revisions for %title
ru: Редакции %title

en: Revision
ru: Редакция

en: Changed
ru: Изменение

en: Revision of %title from %date
ru: Редакция %title от %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ru: Вы действительно хотите вернуться к редакции от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ru: Вы действительно хотите удалить редакцию от %revision-date?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Copy of the revision from %date.
ru: Копия редакции от %date.

en: Current revision
ru: Текущая редакция

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: @date by @username
ru: @date от @username

en: Please enter a number other than zero.
ru: Пожалуйста, введите число, отличное от нуля.

en: @count points added.
ru: @count баллов добавлено.

en: @count points subtracted.
ru: @count баллов вычтено.

en: Userpoints rest resource
ru: Остаточный ресурс баллов

en: @user initialized points.
ru: @user инициализировал баллы.

en: Initial value.
ru: Начальное значение.
