User Points (2.0.0-beta2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Log
si: ලොග එක

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
