User Points (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Log message
cy: Neges log

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Admin
cy: Gweinydd

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
