User Points (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: Amount
hr: Iznos

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
