User Points (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Totals
nl: Totalen

en: Transactions
nl: Transacties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: - None -
nl: - Geen -

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Points
nl: Punten

en: Log message
nl: Logbericht

en: Amount
nl: Bedrag

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Pending
nl: In afwachting

en: Reference
nl: Referentie

en: Balance
nl: Balans

en: Reason
nl: Reden

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
