User Points (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Totals
ro: Total

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Points
ro: Puncte

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: Amount
ro: Suma

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Pending
ro: În așteptare

en: Reference
ro: Referință

en: Balance
ro: Sold

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Admin
ro: Administrator

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
