User Points (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Authored on
ast: Autoría en
