User Points (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
