User Points (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Transactions
ca: Transaccions

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Amount
ca: Import

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Pending
ca: Pendent

en: Reference
ca: Referència

en: Balance
ca: Saldo

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Admin
ca: Administrador

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
