User Points (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Totals
cs: Celkem

en: Transactions
cs: Transakce

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: - None -
cs: - Nic -

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Points
cs: Body

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Amount
cs: Částka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Balance
cs: Saldo

en: Reason
cs: Důvod

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Admin
cs: Administrátor

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
