User Points (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
