User Points (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Totals
fi: Yhteensä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: Amount
fi: Määrä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Pending
fi: Odottaa

en: Reference
fi: Viittaus

en: Balance
fi: Saldo

en: Apply
fi: Käytä

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
