User Points (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: - None -
fil: - Wala -

en: All
fil: Lahat
