User Points (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Totals
gl: Totais

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Points
gl: Puntos

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Amount
gl: Cantidade

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Pending
gl: Pendente

en: Reference
gl: Referencia

en: Balance
gl: Saldo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
