User Points (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Totals
hu: Végösszeg

en: Transactions
hu: Tranzakciók

en: Description
hu: Leírás

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Points
hu: Pontok

en: Log message
hu: Üzenet

en: Amount
hu: Összeg

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Pending
hu: Függőben

en: Reference
hu: Referencia

en: Balance
hu: Egyenleg

en: Reason
hu: Ok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
