User Points (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Totals
is: Samtals

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Amount
is: Upphæð

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
