User Points (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: « First
ne: « पहिलो
