User Points (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Log message
nn: Loggmelding

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
