User Points (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -
