User Points (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Totals
pl: Razem

en: Transactions
pl: Transakcje

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Points
pl: Punkty

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: Amount
pl: Ilość

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Reference
pl: Referencja

en: Balance
pl: Bilans

en: Reason
pl: Powód

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
