User Points (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Authored on
sq: Krijuar më
