User protect (8.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
