User protect (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: Provider
az: Provayder

en: Default language
az: Defolt dil

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
