User protect (8.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Roles
be: Ролі

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Role
be: Роля

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Dependencies
be: Залежнасці
