User protect (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Username
de: Aawändername

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: E-mail address
de: E-Mail-Adrässe

en: Role
de: Rolle

en: Default language
de: Standardsprach
