User protect (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Roles
km: តួនាទី​

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Role
km: តួនាទី

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
