User protect (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Role
ps: ونډه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Missing
ps: ورك
