User protect (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
