User protect (8.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل
