User protect (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།
