User protect (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Password
fil: Hudyat

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: Roles
fil: Mga papel

en: E-mail address
fil: Tahanan ng e-liham
