User protect (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
