User protect (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: All
vi: Tất cả

en: Roles
vi: Vai trò

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Role
vi: Vai trò

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Default language
vi: Ngôn ngữ mặc định

en: Missing
vi: Bị mất

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
