User protect (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Roles
ar: الأدوار

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Role
ar: الدور

en: Provider
ar: المزود

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Missing
ar: مفقود

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Dependencies
ar: المتطلبات
