User protect (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Roles
cs: Role

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Missing
cs: Chybějící

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Dependencies
cs: Závislosti
