User protect (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: List
da: Vis

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Password
da: Adgangskode

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Roles
da: Roller

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Role
da: Rolle

en: Provider
da: Udbyder

en: Default language
da: Standardsprog

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Missing
da: Mangler

en: Machine name
da: Internt navn

en: Dependencies
da: Afhængigheder
