User protect (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Roles
hy: Դերեր

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Role
hy: Դեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
