User protect (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Roles
lv: Lomas

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Role
lv: Loma

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
