User protect (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Role
pa: ਰੋਲ
