User protect (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Roles
sl: Vloge

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Machine name
sl: Strojno ime
