User protect (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Role
te: పాత్ర

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష
