User protect (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Roles
kk: Рөлдер

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай
