User protect (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Role
ku: ڕۆل

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی
